img

Gülüş Estetiği & Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı hastanın dişlerinde herhangi bir işlem yapılmadan önce hasta için en uygun olan gülüşün kişiye özel olarak planlanması işlemidir.

img

Restoratif Diş Tedavisi

Restoratif Diş Tedavisi, çürük yada çürük dişi sebeplerden dolayı meydana gelen dişteki sert doku kayıplarının tamir ve tedavi edilmesidir. Hastanın estetik ve fonksiyon kaybını geri kazandıran bir diş tedavisidir.

img

Endodonti (Kök Kanal Tedavisi)

Kök Kanal Tedavisi, dişin hasar görmüş veya canlılığını yitirmiş olan pulpa dokusunun çıkartılması, kök kanallarının şekillendirilmesi ve ardından tekrar çeşitli bio uyumlu materyaller ile doldurma işlemidir.

img

Protetik Diş Tedavisi

Protetik Diş Tedavisi, eksik ya da zarar görmüş dişlerin işlemini ve estetikliğini geri kazanmak için yapılan bir dizi işlemi kapsar. Kişiye özel olarak hazırlanan yapay dişler ve kronlar kullanılarak gerçekleştirilir. İmplantlar, köprüler ve protezler gibi çeşitli protetik seçenekler arasından kişiye en uygun olanı diş hekimi tarafından belirlenir.

img

Bleaching (Diş Beyazlatma)

Diş Beyazlatma, kişinin dişlerinin rengini daha açık tona ulaştırmak için beyazlatmak üzere kullanılan yöntemlere verilen genel isimdir. Dişler tümü ile parlak beyaz yapılamaz ancak mevcut diş rengi birkaç tona kadar açılabilir.

img

Diş Eti Tedavisi

Diş Eti Tedavileri, diş etlerinin sağlıklı kalması veya oluşmuş olan mevcut sorunların tamamına yönelik uygulanan tedavilerin bütünüdür.

img

İmplant Tedavisi

İmplant çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. İmplantlar üzerine yapılan sabit veya hareketli protezler hastanın çiğneme fonksiyonunu ve estetiğini yerine getirmeyi sağlar.

img

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti Tedavisi, normal diş yapısının olması gerektiğinden farklı ve çapraşık olması durumunda bu sorunun düzeltilmesi için ağız, diş ve kafa yapısını inceleyerek dişlerdeki çapraşık diş problemlerini düzeltip kişinin istediği dişlere kavuşmasını sağlayan tedavi yöntemidir.